Rezerwacja biletów

Tanie Bilety Lotnicze OnLine lub Telefonicznie. Zapraszamy!

linie lotnicze kraków baliceJeśli nie chcesz samodzielnie kupować biletu lotniczego poprzez naszą wyszukiwarkę lotów, jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, szukasz promocji zadzwoń na infolinię. Nasi eksperci pomogą wyszukać Ci najtańszy bilet lotniczy, dokonają rezerwacji, a Twój bilet szybko znajdzie się na Twojej skrzynce pocztowej. Rezerwacja biletów lotniczych przez telefon jest równie przyjemna i szybka jak rezerwacja on line. Sprzedajemy tanie bilety lotnicze krajowe i zagraniczne wszystkich linii lotniczych. Gdziekolwiek chcesz lecieć, u nas kupisz swój bilet tanio i sprawnie. Nie czekaj z rezerwacją. Szybciej znaczy taniej. Zapraszamy do rezerwacji.

Rezerwacja biletów lotniczych:
– wpisz w wyszukiwarce miasto z którego chcesz lecieć oraz miasto docelowe
– wpisz datę wylotu, jeśli jest to bilet w dwie strony zaznacz również datę przylotu
– zaznacz dla ilu osób ma być to bilet, oraz czy są to dorośli czy dzieci
– wyszukaj lotu

U nas kupisz bilety lotnicze z Lotniska Kraków Balice,do Krakowa oraz na wszystkie przeloty po całym świecie.

Nasz system rezerwacji przedstawi Ci ceny biletów lotniczych na wybranym kierunku, linie lotnicze jakie realizują te przeloty oraz połączenia najtańsze bezpośrednie jak i z przesiadkami. Jeśli w danym terminie nie będzie bezpośrednich przelotów do wybranych przez Ciebie miast zmień datę lotu. Jeśli znalazłeś dla siebie odpowiednie połączenie lotnicze możesz rozpocząć rezerwację biletu. podczas rezerwacji należy także wiedzieć czy będziemy mieć ze sobą bagaż i wybrać odpowiednią opcję. Można także dokupić sobie opcję pierwszeństwa wejścia na pokład, miejsce z większą przestrzenią na nogi, następnie wybieramy sposób płatności.

Szczególną uwagę należy zwrócić przy podawania adresu mailowego, na który otrzymamy bilet w formie elektronicznej. Przy czym osoba, która kupuje i płaci za bilet nie musi to być ta sama osoba, na którą robiona jest rezerwacja biletu lotniczego.

Rezerwacja Biletów Lotniczych
Rezerwacja Biletów Lotniczych – Kraków

Rezerwacji tanich biletów lotniczych z Krakowa możesz dokonywać na przeloty następujących linii lotniczych: Aeroflot, Airberlin, Alitalia, Austrian, tanie linie lotnicze EasyJet, Eurolot, Finnair, tanie linie lotnicze Germanwings, Jet2com, Lufthansa, tanie linie lotnicze Norwegian, PLL LOT, tanie linie lotnicze Ryanair.

Bilet lotniczy wysyłany w formie elektronicznej na podany adres dotrze do Państwa w kilkanaście minut , najpóźniej do 48 godzin po zaksięgowaniu pieniążków za bilet.
W szczególnych przypadkach możemy także wysłać bilet lotniczy w formie papierowej kurierem na koszt kupującego.

Płatności za bilety lotnicze:

Po dokonaniu rezerwacji biletu należy dokonać płatności za bilet. Można to zrobić przelewem (bank internetowy lub na poczcie) albo kartą kredytową. Płatności można dokonywać w złotówkach lub euro.

Tak więc rezerwacja biletu lotniczego to prosta i szybka operacja, bez wychodzenia z domu, w kilka minut można załatwić całą sprawę. Miliony podróżnych kupuje bilety lotnicze on line. Szybciej, wygodniej i sprawniej.
Zapraszamy do zakupu.