Parking Kraków Balice

Parkingi przy Lotnisku w Krakowie Balicach

parking lotnisko kraków baliceObecnie bardzo wielu ludzi podróżuje samolotami, wyjeżdżając na krótkie spotkania biznesowe, w interesach, do przyjaciół, na wycieczkę, na weekend. Wiele z podróżujących samolotami najczęściej dociera do lotniska własnym środkiem transportu, czyli samochodem, który można zostawić na określoną liczbę dni, odpłatnie na parkingach strzeżonych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy zaraz po przylocie do Krakowa chcą wsiąść do własnego samochodu i spokojnie wrócić do domu.

Samo Lotnisko Balice Airport posiada parking krótkoterminowy i długoterminowy. Parking Balice krótkoterminowy w Krakowie posiada 70 miejsc i do 10 minut jest bezpłatny.

Parking lotnisko Balice długoterminowy na lotnisku w Krakowie: dwa parkingi długoterminowe: wielopoziomowy parking Balice i terenowy parking Balice.

Parkingi Lotniskowe w Krakowie
Parkingi Lotniskowe

Parkingi prywatne strzeżone najbliżej lotniska Kraków Balice:

Parking Błękitny
150 metrów od lotniska, strzeżony 24 h/dobę,
ul. Olszanicka 174, Balice
tel. + 48 888 853 903, + 48 888 231 860

Parkingi Orange
150 metrów od terminala międzynarodowego, 50 metrów od terminala krajowego, strzeżony
ul. Olszanicka 174, Balice
tel. + 48 696 674 311

 

Samoloty następujących linii lotniczych latają z lotniska Kraków Balice: 

Aeroflot, Airberlin, Alitalia, Austrian, tanie linie lotnicze EasyJet, Eurolot, Finnair, tanie linie lotnicze Germanwings, Jet2com, Lufthansa, tanie linie lotnicze Norwegian, PLL LOT, tanie linie lotnicze Ryanair. Aby kupic tanie bilety lotnicze z Krakowa wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki, zamieszczonej po prawej stronie. Dzięki specjalnemu systemowi, możemy porównać ceny z a bilety autokarowe i wybrać tę najkorzystniejszą dla nas.