EasyJet

Tanie Linie Lotnicze EasyJet z Krakowa

linie lotnicze kraków baliceTanie linie lotnicze EasyJet to linie lotnicze latające z Krakowa od 2004 roku. Obok Ryanaira jest to największa tania linia lotnicza operująca na lotnisku w Balicach. EasyJet Airline Company Limited – tak brzmi oficjalna nazwa brytyjskich linii lotniczych założonych w Wielkiej Brytanii w 1995 roku. Obecnie główna siedziba Easy jet jest Londyn Luton. Samoloty Easy Jet latają do najczęściej obsługiwanych miast w Europie przez tanie linie lotnicze stanowiąc dla innych przewoźników znacząca konkurencję.
W Polsce Easyjet lata wyłącznie z Krakowa. Dzięki Easyjest z Krakowa podróżni mogą tanio polecieć do Anglii, Irlandii, do Francji.

Przeloty tanich linii lotniczych EasyJet z Krakowa

Kraków – Bazylea tanie bilety EasyJet
Kraków – Belfast tanie bilety Easy Jet
Kraków – Bristol tanie loty EasyJet
Kraków – Edynburg tanie loty Easy Jet
Kraków – Liverpool przeloty Easy Jet
Kraków – Londyn Gatwick tanie bilety EasyJet
Kraków – Londyn Southend loty EasyJet
Kraków – Paryż – Charles de Gaulle Easy Jet

Z Krakowa do Anglii i do Irlandii latają także linie lotnicze Ryanair. Bilety lotnicze Ryanair jak i innych tanich linii lotniczych np. Norwegian można zarezerwować na naszej stronie internetowej on line. Rezerwacji można także dokonać telefonicznie. W kilka minut będziesz miał bilet lotniczy na elektronicznej skrzynce pocztowej. Tanie Bilety Lotnicze Easy Jet z Krakowa w sprzedaży Online lub Telefonicznie