Dowozy na lotnisko Kraków Balice

Dowozy do lotniska w Krakowie

dowozy na lotnisko kraków baliceOrganizowanie wyjazdu na wakacje to przede wszystkim kupno biletów lotniczych, rezerwacja hotelu czy sprawdzania różnych tras. Jednak planując urlop warto zadbać o pewien ważny szczegół, jakim jest dowóz na lotnisko.

Dowozy na lotnisko to bardzo ważna kwestia z kilku powodów. Przede wszystkim należy pamiętać, że przed w dniu odlotu należy przyjechać na lotnisko około dwóch godzin przed planowanym startem. Jest to czas potrzebny na przeprowadzenie kontroli bezpieczeństwa czy odprawy celnej i bagażowej. W tym czasie można też zrobić zakupy w strefie bezcłowej.

Jednym z najczęściej wybieranych sposobów dowozu na lotnisko jest dojazd własnym samochodem. Jest to dobre rozwiązanie, jednak w tym przypadku trzeba doliczyć koszt pozostawienia auta na parkingu i najczęściej jest to koło kilkadziesiąt złotych. Drugą opcją jest poproszenie kogoś o to, żeby podwiózł nas na lotnisko w dniu wyjazdu. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie chcemy jechać własnym samochodem i zostawiać go na parkingu lub gdy nie ma nas kto odwieźć? W takim wypadku jednym z najlepszych sposobów na dowóz na lotnisko jest skorzystanie z zamieszczonej na tej stronie internetowej wyszukiwarki. Umożliwia ona zakup biletów na autobus, który zawiezie nas na lotnisko. Już teraz sprawdź czy znajdują się tam kursy do poru lotniczego Kraków Balice.
Jeśli jednak chcesz dotrzeć na lotnisko szybko i wygodnie, a w dodatku mieć pewność że będziesz na czas, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty jaką jest wynajem samochodu w Krakowie. Dzięki temu dotrzesz na czas nie tylko szybko, ale i bezpośrednio. Nie będziesz musiał się martwić o przesiadki czy dojazdy na przystanki. W dodatku wiele wypożyczalni samochodów oferuje klientom, możliwość skorzystania z usługi door to door, polegającej na tym że zarezerwowane auto jest podstawiane pod podany adres. Dużym plusem tej oferty jest także to, że samochód możemy zostawić w punkcie odbioru na lotnisku, dzięki czemu nie musimy się martwić o dodatkowe opłaty za parking.